Користуйтесь масками правильно: базові правила

Користуйтесь масками правильно: базові правила
11
червня

Поділитись

Маски доглядають шкіру: вирішують локальні проблеми та покращують загальний стан. Але щоб досвід використання масок був позитивним, дотримуйтесь правил користування.

  • Ніколи не тримайте маску довше, ніж потрібно. Тут не складно: на упаковці вже зазначений потрібний час. Ваша задача просто не порушувати рекомендацій виробника.
  • Маску наносимо тільки на очищену шкіру (за винятком альгінатної, звичайно).
  • Намагайтесь не використовувати за один раз маску та пілінг. Якщо ж цей дует для вас неминучий, уважно передивіться склад продуктів на предмет наявності конфліктуючих компонентів. І порадьтесь із косметологом.
  • Не потрібно робити маску щодня. Надмірний догляд обтяжує шкіру. Ідеально робити від 1 до 3 днів перерви, а вводити маску в схему догляду курсом.
  • Зберігайте маску у холодильнику, якщо, окрім іншого, хочете досягти ще й зняття набряку. Але загалом масці прекрасно підійде місце в сухому темному ящичку вашого косметичного столику.

І останнє, але не менш важливе – використовуйте маски у вечірній рутині. Такі продукти містять активи, що часто не поєднуються із агресивним сонячним випромінюванням. Окрім того, краще вже ввечері виявити свою індивідуальну непереносимість складників маски.

Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування